Buradasınız:

Olivo Box

Soğukluk sizin için hayati öneme sahipse kaplarımızı inceleyin

Olivo Yalıtımlı Konteynerlar

OLIVO yalıtımlı konteyner, nakliye sırasında ürünlerinizi doğru sıcaklıkta tuttuğu için lojistik operatörleri tarafından süpermarketler, gıda dağıtımı, toplu yemek servisi, sağlık ve biyomedikal ürünler, kuru buz taşıma kutuları ve daha birçok alanda benimsenmiştir.

Olivo Box Farkı

Olivo kuru buz saklama kapları kuru buz saklama şampiyonudur.

Etkili Soğutma

Nakliye sırasında soğuk zinciri korumak için tasarlanmıştır.

Soğutma Yeteneği

Taşıma süresi boyunca iç sıcaklığı sabit tutmak için tasarlanmıştır.

Ortam Sıcaklığı

En sıcak ve en soğuk noktalar arasında gözlemlenen farklar, maksimum sıcaklık değişimi için kabul edilen 2°C toleransının altındadır.

Enerji Tasarrufu

Ürünleri muhafaza ederken enerji tüketimi yapmaz

Alan Tasarrufu

BAC serisi üst üste istiflenebilir şeklinde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Yeşil Enerji

OLIVO ötektik plaka çözümleri stabildir, toksik değildir ve zamanla bozulmaz.

Uyarlanabilir

Opsiyonel özelikleri çalışma verimliliği sağlar.

Gıda Taşıma Uygunluğu

Gıda sınıfı polietilen kullanılarak üretilmiştir.

Taşıma ve saklama kapasitenizi seçin

Hangi hacimdeki saklama kabı sizin için uygun?

Olivo yalıtımlı kaplar, tüm teslimat süreci boyunca ürünlerinizi sabit bir sıcaklıkta tutarak, ürününüzün varış noktasına güvenli ve doğru sıcaklıkta ulaşmasını sağlar.

Olivo Soğuk Zincir Kapları Hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Olivo yalıtımlı konteyner, dünyanın lider yalıtım kutuları üreticisi olan Olivo’nun özel bir ürünüdür. Olivo’nun merkezi Fransa’dadır ve dünya çapında 30’dan fazla ortak birim ile işbirliği yapmaktadır. 

Olivo yalıtımlı konteyner, dünyanın lider yalıtım kutuları üreticisi olan Olivo’nun özel bir ürünüdür. Olivo’nun merkezi Fransa’dadır ve dünya çapında 30’dan fazla ortak birim ile işbirliği yapmaktadır. 

Olivo Yalıtımlı Konteynerler genellikle aşağıdaki alanlarda ürünlerin taşınmasında kullanılmaktadır:

  • Kuru buz
  • Dondurulmuş gıda
  • İlaç
  • Yemek servisi
  • Tedarik zincirinde son kilometre teslimatları

Olivo kaplarının yalıtım kalitesi, ürünün K faktörü olarak bilinen termal iletkenlik değeri ile değerlendirilir. K faktörü, ürünün toplam ısı kaybını temsil eder. A ürününün K faktörü, B ürününün K faktöründen düşükse, A ürününün yalıtımı B ürünününkinden daha iyi olacaktır.

Olivo yalıtımlı konteyner satın alırken müşterilerin tüm yalıtım ürünlerine uygulanan son derece önemli bir gösterge olan bu K faktörüne dikkat etmesi gerekmektedir.

Yalıtımlı kapların yalıtım kapasitesi, korunan ürünün kalitesini doğrudan etkiler. Bir yalıtkanın K faktörünü normal gözlerle belirlemek mümkün değildir, ancak deneyimli uzmanlarla birlikte bir laboratuvarda yapılmalıdır.

Herhangi bir yalıtımlı kap satın almadan önce, Atlas Kuru Buz  uzmanları size ürünle ilgili gerekli bilgiler hakkında ücretsiz tavsiyede bulunacaktır.

Olivo yalıtımlı konteynerlerin depolama kapasitesi, konteyner sıcaklığını korumak için herhangi bir harici güç kaynağı kullanmanıza gerek kalmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca Olivo soğutucu birçok uzman tarafından tüm nakliye koşulları için uygun bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Daha da iyisi, Atlas Kuru Buz’un Olivo ürünleri, son varış noktasına taşınmadan önce düzinelerce saat ısıyı muhafaza edebilir.

Trafik sıkışıklığı, yoğun ulaşım gibi öngörülemeyen durumlarda bile ürünün sıcaklığı her zaman uygun seviyede tutulur ve tedarik zincirini bozulmaz.

Olivo Yalıtımlı Konteynerler, mevcut kaynakların israfını önleyerek kapalı bir tedarik zincirine uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Ilımlı bir sıcaklığı muhafaza edebilmekle birlikte, Atlas Kuru Buz’un Olivo yalıtımlı kaplarını daha çevre dostu yapan diğer özellikler şunlardır:

  • Kolayca demonte edilebilir
  • Birçok farklı sıcaklık seviyesini özelleştirme yeteneği
  • Kullanım kolaylığı için tasarlandı
  • Doğal havalandırma kullanma
  • Soğutucu kullanmak, geri dönüştürülmüş CO2 gazıdır, çevre dostudur

Olivo Yalıtım Kabinleri, maliyet, kalite ve güvenlik açısından giderek daha talepkar hale gelen modern tedarik zinciri hizmetlerinin taleplerini karşılamak için verimlilik ve sadeliği bir araya getiriyor.

bize ulaşın

Nerden başlayacağınızdan
emin değil misiniz?

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim formumuzu doldurup bize göndermeniz yeterlidir.
Size en kısa sürede dönüş sağlayalım.